Doživotní záruka

Doživotní záruka na elektrické paralyzéry

Na elektrické paralyzéry ZAP a Streetwise je poskytována doživotní záruka. Podobná nadstandardní služba je vždy známkou toho, že kupujete výjimečně kvalitní produkt, který byl vyroben s nejvyšší možnou péčí a s maximálním důrazem na dlouholetou životnost a funkčnost. To je obzvlášť u paralyzéru velmi důležité.

Doživotní záruka pro paralyzéry ZAP a Streetwise se vztahuje na veškeré výrobní vady a je poskytována za těchto podmínek:

  • Doživotní záruka se týká všech součástí paralyzéru kromě baterie (záruka na baterii je 24 měsíců).
  • Záruka nepokrývá škody vzniklé při nehodě, nesprávném použití nebo zneužití, nedostatkem rozumné péče, vlhkostí, připojováním jakéhokoliv zařízení, které nebylo dodáno s produktem, ztrátě části nebo součástí přístroje nebo nabíjením či napájením, které není v souladu s instrukcemi uvedenými v návodu.
  • Záruka bude zrušena při jakémkoliv otevření nebo vniknutí do přístroje (s výjimkou zásahu autorizovaného dealera) nebo při použití neautorizovaných náhradních dílů.


Elektrický paralyzér je výrobek, na kterém může záviset bezpečnost, v krajním případě i život. Při nákupu paralyzéru je proto potřebné více než kdykoliv jindy dbát na kvalitu a bezproblémovou funkčnost.

Informaci o záruce najdete vždy v detailu produktu (pod údajem o ceně a dostupnosti).

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze