Paralyzer.eu je zavedený internetový obchod s bohatým výběrem elektrických paralyzérů a dalších moderních obranných prostředků, jako jsou pepřové spreje, teleskopické obušky apod. Paralyzéry prodáváme už od roku 2010. Za tu dobu jsme se stali jedním z nejuznávanějších e-shopů ve svém oboru a získali jsme řadu zkušeností, o které se vždy rádi podělíme se svými zákazníky. Na rozdíl od mnoha prodejců, pro něž je paralyzér jenom doplňkem jiného sortimentu, jsme specialisté a víme dobře, co prodáváme. Pokud zákazník potřebuje poradit, může se spolehnout, že se mu budeme věnovat třeba i několik dnů, abychom pro něj vybrali ten nejvhodnější přístroj.

Nesnažíme se nabízet nejlevnější zboží. Naše paralyzéry jsou kvalitní a účinné a pocházejí většinou z USA. Na spolehlivosti a kvalitě zde totiž záleží více než kdekoliv jinde. Stojíte-li tváří v tvář útočníkovi, je to ta nejhorší chvíle pro zjištění, že paralyzér, který původně vypadal jako výhodná koupě, nefunguje správně a že jste možná šetřili na nepravém místě. Bezpečnost zákazníků je pro nás prvořadá a proto nabízíme pouze kvalitní značkové zboží.

Jaké jsou tedy hlavní výhody nákupu na Paralyzer.eu?

» Největší výběr značkových paralyzérů
» Garance nejnižší ceny
» Dárek zdarma ke každé objednávce
» Poštovné zdarma pro nákupy nad 2000 Kč
» Možnost platby přes PayPal
» Zboží skladem a k odeslání ihned
» Český návod k obsluze u každého produktu
» Doživotní záruka na výrobní vady u vybraných paralyzérů
» Odborné poradenství při výběru paralyzéru


Rozhodnete-li se pro nákup elektronického paralyzéru, mějte prosím za všech okolností na paměti, že paralyzér není zbraň, ale obranný prostředek. Používejte jej proto vždy uvážlivě, s rozumem a v souladu se zákony země, ve které se nacházíte. Paralyzér v žádném případě nepatří do rukou dětem. Svou objednávkou obranných prostředků na Paralyzer.eu stvrzujete, že jste dovršili věk 18 let (neplatí pro další zboží).

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete konzultovat výběr paralyzéru, rádi vám poradíme telefonicky nebo e-mailem.

Provozujeme také internetový obchod Paralyzer.sk (Slovensko).