O nás

Seznámení s internetovým obchodem Paralyzer.eu

Paralyzer.eu je zavedený internetový obchod s nejširším výběrem elektrických paralyzérů a dalších moderních obranných prostředků, jako jsou pepřové spreje, teleskopické obušky apod. Paralyzéry prodáváme už od roku 2010. Za tu dobu jsme se stali jedním z nejuznávanějších e-shopů ve svém oboru a získali jsme řadu zkušeností, o které se vždy rádi podělíme se svými zákazníky. Na rozdíl od mnoha prodejců, pro něž je paralyzér jenom doplňkem jiného sortimentu, jsme specialisté a víme dobře, co prodáváme. Pokud zákazník potřebuje poradit, může se spolehnout, že se mu budeme věnovat třeba i několik dnů, abychom pro něj vybrali ten nejvhodnější přístroj.
 
I když poskytujeme garanci nejnižší ceny na srovnatelné výrobky, nesnažíme se nabízet nejlevnější zboží. Naše paralyzéry jsou kvalitní a účinné a pocházejí většinou z USA. Na spolehlivosti a kvalitě zde totiž záleží více, než kdekoliv jinde. Stojíte-li tváří v tvář útočníkovi, je to ta nejhorší chvíle pro zjištění, že paralyzér, který původně vypadal jako výhodná koupě, nefunguje správně a že jste možná šetřili na nepravém místě. Bezpečnost zákazníků je pro nás prvořadá a proto nabízíme pouze kvalitní značkové zboží.
 
Jaké jsou tedy hlavní výhody nákupu na Paralyzer.eu?
 
  • Největší výběr značkových paralyzérů
  • Garance nejnižší ceny
  • Dárek zdarma ke každé objednávce
  • Poštovné zdarma pro nákupy nad 3500 Kč
  • Možnost platby přes PayPal
  • Zboží skladem a k odeslání ihned
  • Český návod k obsluze u každého produktu
  • Doživotní záruka na výrobní vady u většiny paralyzérů
  • Odborné poradenství při výběru paralyzéru
 
 
Rozhodnete-li se pro nákup elektronického paralyzéru, mějte prosím za všech okolností na paměti, že paralyzér není zbraň, ale obranný prostředek. Používejte jej proto vždy uvážlivě, s rozumem a v souladu se zákony země, ve které se nacházíte. Paralyzér v žádném případě nepatří do rukou dětem. Svou objednávkou obranných prostředků na Paralyzer.eu stvrzujete, že jste dovršili věk 18 let (neplatí pro další zboží).
 
Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete konzultovat výběr paralyzéru, rádi vám poradíme telefonicky nebo e-mailem.
 
Provozujeme také internetové obchody Paralyzer.sk (Slovensko) a Paralizator.com (Polsko).
 
Další informace a zajímavosti o nás najdete na našem firemním blogu Paralyzer.info.
Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze