Paralyzér Securaptor Tore 4 miliony voltů paralyzující baterka

-14% Bestseller

Dárek zdarma


● Účinný paralyzér o síle 4 miliony voltů
● Plnohodnotná LED svítilna
● Nejmenší paralyzující baterka
● Vestavěný dobíjecí akumulátor
Více >>

Výrobce: Securaptor. Kód produktu: SCR-TORE-01

1 190 Kč s DPH Běžná cena 1 390 Kč, Ušetříte 14% (200 Kč)

Z technických důvodů momentálně nelze objednat Produkt není možné objednat, protože právě probíhá údržba. Vraťte se prosím později. Díky za pochopení.

Elektrický paralyzér Securaptor Tore Police Edition ve tvaru baterky je inspirovaný služebními přístroji, které používají policisté v USA a dalších zemích. Mimořádně úzké tělo (průměr jen 3 cm) z hliníkové slitiny je velmi odolné, k čemuž přispívá i speciální řešení zadní části, která je jednolitá - bez obvyklé plastové koncovky. Silný paralyzér o napětí 4 miliony voltů má zakryté elektrody, takže se výrobek na první pohled neliší od běžné baterky. Před nechtěným výbojem chrání uživatele dvoustupňový bezpečnostní systém zahrnující vypínač ON/OFF, který zcela odpojuje paralyzér od akumulátoru, a přepínač funkcí sloužící pro aktivaci spouště. Proti vypadnutí nebo vyražení z ruky slouží zápěstní poutko.

Securaptor Tore je použitelný také jako zcela plnohodnotná LED svítilna disponující výsokou svítivostí díky světelnému zdroji CREE LED. Napájení je zajištěno zabudovaným dobíjecím akumulátorem.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Tore byla sopka Tore (ostrov Bougainville, Papua - Nová Guinea).


Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let!

Parametry

Barva
Černá
Materiál
Hliník
Délka
17 cm
Průměr
3 cm
Hmotnost
165 g
Velikost
Malý paralyzér
Napětí
5 000 000 V
Napájení
Zabudovaná dobíjecí baterie
Věkové omezení
18+

Máte dotaz?

Kontaktujte nás