Unbreakable® Umbrella U-111 obranný deštník

Novinka


● elegantní deštník s automatickým otevíracím mechanismem
● nerozbitná konstrukce
● stabilní kovová špička
● včetně ochranného krytu
● černá barva
Více >>

Výrobce: Never-Thought-of-It LLC. Kód produktu: KH-310333

3 990 Kč s DPH

7 dní
ks

Nerozbitný obranný deštník je praktický a užitečný každodenní předmět, který vás ochrání před deštěm. Zároveň je to mimořádně účinný obranný nástroj, který můžete a můžete nosit kdykoli - naprosto nenápadně.

 

Přísný zákon o zbraních stále více omezuje běžné občany v oblasti vlastní ochrany. Proto se stále více hledají alternativy, jak se chránit před rostoucí kriminalitou. S tímto deštníkem můžete účinně držet útočníky na dálku. Tento obranný deštník je speciálně vyrobený jako inovativní prostředek sebeobrany.


Úder tvrdý jako ocelovou trubkou, ale váží pouze 650 gramů. Jedná se o plně funkční deštník, který lze legálně nosit kamkoli bez rozruchu.

  

Obzvláště tvrdá rukojeť z polyamidu a extrémně stabilní hrot z kovu. Vynikající pro odpuzování úderů, kopů a útoků. Udržuje útočníky na dálku.

Obranné deštníky Unbreakable® jsou ručně vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a fungují v dešti a větru stejně jako nejkvalitnější deštníky. Rámečky deštníků Standard Unbreakable® Walking-Stick jsou vyrobeny strojově ze skleněných vláken a polyamidu. Hřídele těchto rámů mohou nést hmotnost 100 kg. Je zaručeno, že se rámy standardních deštníků Walking-Stick Unbreakable® nerozbijí při běžném používání.

Nerozbitný obranný deštník je zároveň praktickým, elegantním deštníkem a účinným nástrojem sebeobrany.Parametry

Barva
Černá
Materiál
Kov, Plast, Tkanina
Délka
94 cm
Průměr
119,4 cm (roztažený)
Hmotnost
650 g
Příslušenství
Pouzdro

Máte dotaz?

Kontaktujte nás