Reklamace

Jak postupovat při reklamaci zboží zakoupeného na Paralyzer.eu

Máte potíže s Vaším paralyzérem nebo jiným zakoupeným zbožím? To je nám moc líto, ale pokusíme se Váš problém co nejrychleji vyřešit.

Před odesláním výrobku k reklamaci doporučujeme nejprve konzultovat problém s námi (na čísle 735 040 080 nebo přes e-mail info@paralyzer.eu). Často se stává, že se jedná o věc, kterou je možné vyřešit na dálku, takže byste možná zboží odesílali zbytečně.

Jestliže telefonická nebo e-mailová konzultace nepomůže, postupujte prosím takto:

1.)  Vytiskněte si Reklamační list a vyplňte jej.

2.)  Zabalte zboží včetně všech částí a příslušenství, které jsou nezbytné k ověření reklamované vady. Přiložte vyplněný reklamační list a kopii prodejního dokladu (faktury).

3.)  Zásilku nám doručte jedním z následujících způsobů

  • Odešlete poštou nebo přepravní společností na adresu Paralyzer.eu, Jiří Mach, Liptál 169, 756 31.
  • Využijte službu Reklamační asistent a odevzdejte zdarma na vybrané pobočce Zásilkovny.

 

Spotřebitelská reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů. Na dárky k objednávkám, které jsou poskytovány zdarma, není možné uplatnit právo na reklamaci.

 

Dokument ke stažení: Reklamační list (PDF)

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze