Reklamační asistent

Nejpohodlnější způsob reklamace zboží


Nestává se to naštěstí často, ale dojít k tomu může: na Vašem paralyzéru se něco pokazí a je potřeba jej poslat na reklamaci. Abychom našim zákazníkům tuto situaci co nejvíce usnadnili, přicházíme se službou Reklamační asistent, která umožňuje uplatnit reklamaci osobně na výdejním místě Zásilkovny.

Jak to v takovém případě probíhá?

1.)  Informujete nás o svém úmyslu reklamovat zboží (telefonicky na čísle 735 040 080 nebo písemně na info@paralyzer.eu) a my zadáme reklamaci do systému.

2.)  Připravíte zásilku se zbožím podle reklamačních pokynů a opatříte ji štítkem, který obdržíte e-mailem.

3.)  Zásilku předáte osobně na libovolné pobočce Zásilkovny, která nabízí službu Reklamační asistent. Samozřejmě nic neplatíte.

4.)  Po obdržení zboží reklamaci co nejrychleji vyřídíme.

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze